Göçebe - The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖÇEBE HAYRANLARININ BULUŞTUĞU ADRES!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?

5 posters
YazarMesaj
haha971
Admin
haha971

Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? Empty
MesajKonu: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 2:03 pm

Saatlerce okuduğumuz, elimizden bir türlü bırakamadığımız kitap Göçebe film oluyor. Peki aklımızdaki cast nasıl? Melanie'miz, Ian'ımız, Jared'ımız nasıl olmalı? Hangi oyuncular Melanie'nin Göçer ile olan dostluğunu, Jared'a olan aşkını, Jamie nasıl sevdiğini anlatabilir? Göçer'in iyiliğini kim gözler önüne serebilir?

Bu soruların cevaplarını işte tam bu başlığın altında tartışacağız.
https://thehostfan.yetkin-forum.com
ilke

ilke

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 3:16 pm

ayy aslında ben film olmasına karsıyım..aklımda cizdiğim karakterleri yerle bir ediyor :(keske film olmasa
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 4:06 pm

Ben bu soruları cevaplayamayacağım malesef... Sad
Ama Jensen olmalı ve sanırım var zaten. Very Happy
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 8:39 pm

jared howe:jensen ackles
melanie styder:sophia anna bush
Ian O'shea=emin değilim ama Ian somerhalder
aslında karakterlerin hepsi belli de çoğunun resmi var ama adını bilmiyorum Sad kendi kafamda belirledim ve resimlerini buldum Very Happy
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:41 pm

Bende İlke'ye katılıyorum. Kafamızda canlandırdıklarımızı, hayal gücümüzü yerle bir ediyor. Very Happy
dejavu.bella

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 11:55 pm

Evet ..
saatlerce elimdn bırakmadım onun yüzünden okula geç kaldım(uyanamadım saat 4 buçuğa kadarokursam)
gözümden yaş geliyordu..
(okumaktan..)
ama yani insan merak ettikçe ediyor yaa okuyası geliyor..
ooff o Melanie/Göçer in Jarnie ye sarılması için ne kadar dua etmiştim bilemezsiniz..
o canavarlar diye bağırdığında ne kadar içim sızladı ahh ahhh...

Teşekkürler Hazal abla...
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 4:56 pm

Gerçekten sonra kendine özgü yas tuttu Ian da onunla beraber aç kaldı... Ah ah...
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:23 pm

YA IAN I DA YERİM BEN O DA BENİM KUZUM ARTIK GÖRDÜĞÜM HER BEYAZ TEN+MAVİ GÖZ+SİYAHA YAKIN SAÇLI ERKEKLERE ALICI GÖZÜYLE BAKIYORUM NE OLUYOR BANA BÖYLE? :d
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:27 pm

O kadar da olamazsın! Shocked
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:36 pm

harbi öyle bugün komşunun kızı geldi deniz yıldızı diye bir film varmış onu gösterdi orada bir çocuk var mavi göz+beyaz ten+siyaha yakın saç çocuğa hemen aşık oldum falan ondan sonra bir arkadaşıma bir çocuk çıkma teklifi etmiş mavi gözlüymüş kız kabul etmemiş soru bombardımanına tuttum ama teni sarıydı dediği anda benim için olay bitti öyle gırgırına yapıyorum aslında ama ah ah bu kitap bitiirdi beni...
büşbüş sen biliyormusun bilmiyorum ama en yakın arkadaşımla aynı çocuğa aşıktık ya hani?ama öyle gırgırına kıza gırgır olsun diye bu çocuğa mavi lens taksak tamamdır diyorum ama bugün mavi lens nasıl takarım daha adını bilmediğim birine onu düşünüp durdum Sad
ben kafayı yedimmmm
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:39 pm

Ayy bilmiyordum.... Shocked

Geçmiş olsun Melek'im.

Boşver atlatırsın... Gözümü Tay'dan alamıyorum, gerisi beni bağlamaz... Smile Arada Kellan ve Jensen başlıyor ama Tay daha önemli. Very Happy
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?   Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı? I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:47 pm

GÖÇEBEYE DAİR HER ŞEY BENİ BAĞLIYOR BİZİM SİTEYE BİLA AZ GİRER OLDUM Sad
(AZ ÖNCEKİ MESAJIN GELMEME İHTİMALİNE KARŞI BUNU YOLLUYORUM)

Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce Jared kim olmalı?