Göçebe - The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖÇEBE HAYRANLARININ BULUŞTUĞU ADRES!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN

3 posters
YazarMesaj
thehost

thehost

GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN Empty
MesajKonu: GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN   GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 11:29 am

millet işte o supernatural sitesi ve bu başlığı da ben açmıştım orada fragman videosu da görünüyor ama ben sadece bunları koyabildim bakmak isteyenler:
http://supernaturalfan.forumotion.com/jensen-ackles-f8/gocebe-jared-i-jensen-ackles-oynasinnnnnnn-t1515.htm

ARKADAŞLAR STEPHENIE MEYER'İN KİTABI GÖÇEBE(THE HOST9UN FİLMİ ÇEKİLECEKMİŞ...ASLINDA STEPHENİI MEYER'İN AKLINDA JARED KARAKTERİ İÇİN BAŞKALARI VARMIŞMIŞMIŞ DA BENCE JARED'A EN ÇOK JENSEN ACKLES UYUYOR NEDEN Mİ?
*KİTAPTA JARED'IN GÜNEŞTE FAZLA KALMAKTAN VE GÜLÜMSEMEKTEN GÖZLERİNİN KENARINDA ÇİZGİLER OLDUĞUNDAN BAHSEDİLİYOR VE BENCE BU JENSEN'DE VAR.
*DÜZGÜN VE İNCE BİR BURNU OLDUĞUNDAN BAHSEDİLİYOR VE BU DA JENSEN'DE VAR
*ERKEK OLDUĞU HALDE DOLGUN DUDAKLARININ OLDUĞUNDAN BAHSEDİLİYOR Kİ KESİNLİKLE JENSEN2İME UYGUN...
*BUNUN GİBİ BİRSÜRÜ ŞEY ANCAK BEN SADECE BUNLARI SÖYLÜYORUM ŞİMDİLİK SİZE...GÖÇEBE BENİM HAYATIMDA OKUDUĞUM EN GÜZEL KİTAPTIR DAHA YENİ YENİ ÇEKİLMEYE KARAR VERİLSE BİLE EN SEVDİĞİM FİLM OLACAKTIR ANCAK FİLMDE JENSEN ACKLES OYNAMAZSA O FİLME GİTMEM,KİTABI OKUMAYI BIRAKIRIM(DEFALARCA OKUYORUM DA...)VE STEPHENIE MEYER'NİN EN ÜNLÜ SERİSİ OLAN TWİLİGHT'I ÜNLÜ MEYDANLARIN BİRİNDE ATEŞE VERİRİM...UMARIM O OYNAR SİZCE?
alıntıdır:supernaturalfan.forumlux
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN   GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:49 pm

Ooo fazla mı sinirlendin ne?! Very Happy Umarım o oynar. Gerçekten saydığın özelliklerin hepsi var. Very Happy
https://thehostfan.yetkin-forum.com
eva

eva

MesajKonu: Geri: GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN   GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 8:22 pm

Kesinlikle Jensen oynamalı. Wink
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN   GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 3:27 pm

umarımmm...

GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JENSEN ACKLES NİŞANLANDI!
» JENSEN ACKLES ŞARKILARIII!
» JENSEN ACKLES'E SORULAR
» JENSEN ACKLES'İN YENİ DİZİSİİİ!!!
» Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?