Göçebe - The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖÇEBE HAYRANLARININ BULUŞTUĞU ADRES!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)

+5
dejavu.bella
haha971
eva
notizia
thehost
9 posters
YazarMesaj
thehost

thehost

İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) Empty
MesajKonu: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 8:08 pm

BAŞLIĞI YANLIŞ YERE AÇMIŞIM AYNISINDAN DİĞER FORUMA DA(MELANİE STYDER) E DE AÇIYORUM HAZAL ABLA BUNU SİLER ARTIK Very Happy

ya bildiğiniz gibi göçebe manyak kere manyağıyım ve hazal ablacığım çok sağol bu forumu açtığın için,çok sağol beni kırmadığın için şimdi ilk başlığımı sana ithaf ediyorum :Rose:
kahrolasıca google görsellerde bir arıza olduğundan sizlerle ancak bunları paylaşabiliyorum,bence melanie ye çok uygun geçenlerde stephenie nin aklında oyuncular için bir fikir varmış ben de birşeydir deyip baktım.abi adam öyle bir melanie seçmiş ki ne 20 yaşı? resmen kendisiyle akran sonra jared ıykk Ian ıykk yani bu kadından bir cacık olmaz
İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) F2o30y
İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) Thehitcher20070109105739zf
İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) 18776855
İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) Thehitcherpubf

SOPHİA BUSHHHH

Sophia Anna Bush (8 Temmuz 1982 , Pasadena, Kaliforniya)[1] Amerikalı oyuncu.

Ünlü kişilerin fotoğraflarını çeken fotoğrafçı Charles William Bush ve yine fotoğraf stüdyosu yöneticisi Maureen Bush'un tek çocuğu olarak Pasadena, Kaliforniya'da dünyaya geldi. Westridge School for Girls ve ardından Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne devam etti. Burada gazatecilik eğitimi alıyordu ancak üçüncü yılında One Tree Hill dizisindeki rolü yüzünden ara vermek zorunda kaldı. 2000 yılında Gül Geçidi kraliçesi seçildi.

Oyunculuğa lise tiyatrosunda adım atan Sophia Bush'un ilk önemli rolü Van Wilder de oynadığı Sally karakteri. Daha sonra Learning Curves ve Supercross isimli filmlerde rol aldı. Bush Nip/Tuck dizisinde de üç bölüm sinsi genç bir biseksüel oynadı. Sabrina, the Teenage Witch'de Sabrina'nın kurnaz düşmanı olarak yer alan ve bunların haricinde Punk'd'a konuk olan oyuncu, Terminator 3: Rise of the Machinesde Kate Brewster karakterini canlandıracak iken yönetmenin onun fazla genç bulması yüzünden yerini Claire Danes'e bıraktı.[2] O sene içinde (2003) CW'nin One Tree Hill isimli dizisinde Brooke Davis karakterini canlandırmaya başladı. Bu dizide kendisi ile birlikte rol alan Chad Michael Murray ile 16 Nisan 2005'de evlendi ve 26 Eylül'de, evlendikten 5 ay sonra, boşanacaklarını açıkladı. Aralık 2006 itibariyle ise boşandılar. Boşanmalarının ardından Chad'in basına evliliklerinin yanlış ve acele bir karar olduğunu açıklaması hakkında da yorum yapmayıp sessizliğini koruyan Sophia, boşanmanın ardından tüm gücüyle kariyerine odaklanacağını söyledi.

One Tree Hill dizisinde rol alırken 2006 yapımı, Samaire Armstrong, Frankie Muniz ve Milo Ventimiglia gibi genç aktörlerle ile birlikte rol aldığı korku filmi Stay Alive ve yine aynı yıl başrollerinde Jesse Metcalfe, Brittany Snow ve Ashanti ile birlikte rol aldığı bir romantik komedi olan John Tucker Must Die isimli filmde rol aldı. 2007 yılında ise Sean Bean ve Zachary Knighton ile birlikte başrolde olduğu 1986 yapımı bir klasik olan The Hitcher isimli filmin yeniden çevriminde Grace Andrews karakterini canlandırdı.

Sophia Bush'un eski kocası Chad Michael Murray, CW Kanal 11'in Haber verdiği röportajda Sophia ve James Lafferty hakkında konuştu. Chad: [Sofya ve ben] ikimizde profosyonel bi şekilde ilişkimizin üstesinden gelmeye çalıştık. Şimdi, iyiyiz. Şuan Sophia James'le beraber ve biz James'le arkadaşız. Sophia, 26, ve James, 23, birlikte Cuma günü Wilmington Havalimanı (24 Ekim) seyahat ederken, basınaki resimlerden James'in etrafında Sophia'nın olduğunu görebilirsiniz!

Soyadının Bush olmasına rağmen George Bush'la hiçbir akrabalık bağı bulunmadığını söyledi...

2007 yılında Vail Film Festivali'nde Rising Star Award / Yükselen Yıldız Ödülü aldı.

2008 yılında The Narrows isimli filmde Vincent D'Onofrio ve Kevin Zegers ile birlikte rol alacak.

ALINTIDIR:wikipedia
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 8:17 pm

Güzel kız... Very Happy
Teşekkürler bebişim... Very Happy
Bu arada Öm atacağım bak lütfen! Very Happy
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 8:36 pm

baktım özel mesajına
büşbüş kısaltma yapma bebişim ö.m. değil Very Happy
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 8:41 pm

hala yeni mesajlar görünmüyor bu başlığa yeni gelen mesajlar görünmüyor diye ir şey gönderdim mi bilmiyorum ama görünmüyor
eva

eva

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:03 pm

Güzel ve yetenekli bir oyuncu....
Sağ ol canım.
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:23 pm

İlk koyduğun resim sanırım One Tree Hill deki hali. Very Happy Gerçekten harika bir kadın! Bu olsun!!!! Very Happy Teşekkürler hayatım.
https://thehostfan.yetkin-forum.com
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:48 pm

yoo ilk resim the hitcher(otostopçu)daki hali ama belki one tree hill de onunla aynı anlama falan geliyordur ama ben otostopçu diye biliyorum :unknown:
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:51 pm

Yok aynı anlama gelmiyorda, One Tree Hill dizisinde de böyle bir hali vardı.
dejavu.bella

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 11:46 pm

Sohnet yok dermişim Very Happy

teşekkürler
[AshLey Greene]

[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 2:21 pm

Paylaşım için sağol canım
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 4:01 pm

önemli değil bebişşalarım benim Very Happy
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 5:31 pm

İlk resim Otostopçu'daki hali... Eminim. Very Happy Ne filmdi ama... Very Happy
Filmin sonunu kaçırdığıma yanmıştım. :/ Her filmin sonunu kaçırdığımda olduğun gibi. Sad
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 5:32 pm

Hatta bu resimlerin tamamı Otostopçu filminden... Very Happy Kıyafetinden de belli oluyor.
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 8:55 pm

hıhı yukarıda da söylediğim gibi otostopçu zaten göçebe fragmanlarında da genellikle kadının o filminden alınarak hazırlanıyor Very Happy
jake 'm <3

jake 'm <3

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 8:35 pm

Teşekkürler paylaşım için...
http://www.twilightfan.net/
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 3:45 pm

önemli değil Very Happy
Lunatic

Lunatic

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 10:30 pm

çok güzel kadınmış ki hazalın dediği gibi bence de bu olmalı
paylaşım için teşekkür Smile
thehost

thehost

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 9:44 am

önemli değil Very Happy
haha971
Admin
haha971

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 6:21 pm

Arkadaş Eylül, benim çok yakın bir arkadaşım olur.
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 4:21 pm

Ben biliyorum. Very Happy Very Happy Very Happy Tanışmıştık. Very Happy
Esila

Esila

MesajKonu: Geri: İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)   İşte aklımdaki göçebe!!!(mel) I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:14 pm

Paylaşım için teşekkürler. (:

İşte aklımdaki göçebe!!!(mel)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Göçebe Fan Art
» Göçebe film oluyor!!
» Göçebe'yi anlatıyor bu şiir...
» Göçebe'nin Cast'ı nasıl olmalı?
» GÖÇEBE/JARED'I JENSEN ACKLES OYNASINNNNNNN